1. Przeżywamy 13 Niedzielę Zwykłą. Ostatnie nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30.
 2. W pierwszą niedzielę czerwca, na ręce Rady duszpasterskiej parafianie złożyli 19 810 złotych, na budowę Kaplicy na cmentarzu. Bóg zapłać! za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto parafialne. W przyszłą niedzielę będziemy mogli złożyć ofiarę na budowę Kaplicy. Dzięki tym ofiarom możemy kontynuować budowę.
 3. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek, sobotę miesiąca. Spowiedź święta w czwartek od godz. 16.30. W piątek o godz. 6.00 rano i 16.30 po południu. Od godz. 17.00 w te dni, adoracja Pana Jezusa zakończona nabożeństwem przypisanym na dany dzień. W sobotę o godz. 17.00 - Róże Żywego Różańca, poprowadzą modlitwę różańcową wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.
 4. W naszych codziennych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy przebywają na wakacjach. Wypoczywającym w naszej parafii życzymy błogosławionego urlopu i opieki Matki Bożej.
 5. Przyszła niedziela - pierwsza miesiąca lipca- adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszach Świętych. Po Mszy o godz. 7.30 zmiana tajemnic Różańca.
 6. Na czas wakacyjny polecamy wszystkim dobrą lekturę pism katolickich. . Możemy do domu zabrać dwu miesięcznik „Misyjne Drogi” w cenie 6 złotych, to okazja aby włączyć się w dzieło misyjne Kościoła.
 7. W Kalendarzu Liturgicznym modlimy się do Boga przez wstawiennictwo w:
  Środa 3.07. - święto św. Tomasza Apostoła.
  Czwartek 4.07. - rocznica poświęcenia Bazyliki w Krakowie na Wawelu.
  Piątek 5.07. - św. Marii Goretti, męczennicy.
  Sobota 6.07. - bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, zakonnicy.
 8. Wszystkim przeżywającym imieniny i jubileusze życzymy opieki świętych patronów. Zapraszamy przeżywających te ważne dni na Mszę świętą. 
 9. Dziękujemy rodzinom z Konar – Grudza, część Dolna za ofiarę 1620 złotych na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj, taką ofiarę mogą złożyć rodziny z Konar – Grudza część Górna. W przyszłą niedzielę, o taką ofiarę proszone są rodziny Konary – Wieś, od Mogilan, środek wsi, koło pętli, w kierunku ul. Zielonej, nowe osiedla, Skrzyszów od 4 -8.

Ogłoszenia parafialne

Intencje


-  wtorki i soboty: 8:00-9:00
-  środy, czwartki, piątki: po Mszy św. wieczornej, 18:30–19:00

Na spisanie protokołu przedślubnego należy umówić się wcześniej.


Myśl

Pan Bóg ma zawsze najlepszy plan. To tak jak z robieniem dywanu. Od strony tkanej wygląda jak bezsens, od drugiej strony jak piękny wzór. | ks. Piotr Pawlukiewicz