Pobierz materiały informacyjne (zip)


26 lipca 2016

27 lipca 2016

28 lipca 2016

29 lipca 2016

Peregrynacja Znaków ŚDM w Parafii

1. Dorota Pac 26.04
2. Irena Sikora 27.04
3. Bogdan Kotaś 28.04
4. Małgorzata i Jacek Erazmus 29.04
5. Danuta Surówka 30.04
6. Jerzy i Dorota Nowak 01.05
7. Zofia Gubała 02.05
8. Bronisława Dzik 03.05
9. Agnieszka Strzępa 04.05
10. Jerzy Nenko 05.05
11. Ewa Kowalik- Kłyś 06.05
12. Anna Ostrogórska 07.05
13. Zbigniew Karski 08.05
14. Małgorzata i Czesław Zapotoczny 09.05
15. Małgorzata Kuc 10.05
16. Urszula Sroka 11.05
17. Elżbieta i Wacław Góra 12.05
18. Halina Panasiuk 13.05
19. Magdalena Ożóg  14.05
20. Emilia Gniecka 15.05
21. Krystyna Karska 16.05
22. Katarzyna Kwinta 17.05
23. Danuta Trąmpka  18.05
24. Beata Słomka 19.05
25. Agata Hodurek 20.05
26. Maria Herod 21.05
27. Edyta Ponicka-Surówka 22.05
28. Anna i Józef Wróbel 23.05
29. Damian i Ewa Zolich 24.05
30. Maria Kowalik 25.05
31. Danuta Zasadni 26.05
32. Rafał Młynarczyk 27.05
33. Marta Musiał- Pijanka 28.05
34. Helena Gadocha 29.05
35. Małgorzata Łopata  30.05
36. Bogusława Bujas 31.05
37. Zdzisława Górnisiewicz 01.06
38. Andrzej Sechman 02.06
39. Piotr Janeczek 03.06
40. Maria Słomka  04.06
41. Barbara Hryszko 05.06
42. Zbigniew Szczurek 05.06
43. Krystyna Moskwa-Wolny 06.06
44. Grzegorz Klacza 07.06
45. Andrzej Kiebuła  08.06
46. Agnieszka Kucińska  09.06
47. Marta Markiewicz 10.06
48. Stanisława Romek 11.06
49. Piotr Łopata 12.06
50. Tadeusz Skała 13.06
51. Maria Kawecka 14.06
52. Andrzej Krawczyk 15.06
53. Agnieszka Kostrz 16.06
54. Elżbieta Frączek 17.06
55. Sabina Leśniak 18.06
56. Małgorzata Pierożek  19.06
57. Zbigniew Staszczak 20.06
58. Krystyna Kucińska 21.06
59. Zofia Strzebońska  22.06
60. Aneta Pajdzik  23.06
61. Alicja Rajczyk 24.06
62. Barbara Wnęk 25.06
63. Danuta Różycka  26.06
64. Maria Surówka 28.06
65. Krystyna Krwaczyk  29.06
66. Aleksandra Szczurek 30.06
67. Edyta Turchan 01.07
68. Stanisława Surówka 02.07
69.Barbara Mikołajczyk 03.07
70. Dorota i Piotr Dardzińscy 04.07

Koordynatorzy Grup na ŚDM w Parafii

Lider
Agnieszka Strzebońska

Lider Parafialny
Katarzyna Słomka

Dział tłumaczeń i przewodnictwa
Natalia Hodurek
Anna Słomka

Dział wyżywienia
Beata Kopta
Monika Strzebońska

Dział zakwaterowania w szkołach
Agnieszka Kucińska
Ewelina Budek

Dział transportu
Grzegorz Kumala

Dział animacji duchowej
Bartłomiej Strzeboński

Dział zakwaterowania u osób prywatnych
Katarzyna Nenko
Szymon Kotaś

-  wtorki i soboty: 8:00-9:00
-  środy, czwartki, piątki: po Mszy św. wieczornej, 18:30–19:00

Na spisanie protokołu przedślubnego należy umówić się wcześniej.


Myśl

Jeden jest grzech na świecie - brak MIŁOŚCI, który przejawia się w różnych formach | ks. Piotr Pawlukiewicz