1. Dzisiejsza Uroczystość podkreśla, że wszystko ma swój początek w Chrystusie Królu Wszechświata. Chrystusowi Królowi po Mszy świętej o godz. 11.00, pragniemy ofiarować nasze serce, rodziny, naszą parafię, Ojczyznę, Kościół w adoracji i Litanii do Najświętszego Serca Jezusa. Różaniec w intencji naszych zmarłych dzisiaj o godz. 16.30. Dzisiaj po Mszy wieczornej o godz. 18.00 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie dla małżeństw, które chcą należeć do Domowego Kościoła.

2. Dzisiaj w naszym kościele o godz. 15.00 będzie odprawiona Msza w intencji zmarłych Zofii i Stanisława Konopków w 200 rocznicę ich ślubu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z rodziną Konopków.

3. W ostatnią niedzielę do puszek na ubogich zebraliśmy 5600 złotych. Bóg zapłać! Dziękujemy za ofiarę 18.000 złotych na budowę Kaplicy. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiarę na ręce Rady Duszpasterskiej na ten cel.

4. W Środę - Nowenna przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła.

5. W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek i sobotę miesiąca. Spowiedź, dla dzieci, młodzieży i dorosłych w piątek od godz. 6.00 i od godz. 16.00. Adoracja Pana Jezusa w te dni o godz. 16.30, zakończona nabożeństwem. Różaniec w sobotę poprowadzą Róże Żywego Różańca w intencji rodzin i mamy oczekujące narodzin dziecka. Chorych z Panem Jezusem odwiedzimy w sobotę od godz. 9.00.

6. W I piątek 1 Grudnia spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z Klas VII - o godz. 17.30 Eucharystia, po niej katecheza.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny i pierwszy jego okres Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Po Mszy świętej o godz. 7.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Natomiast po Mszy Świętej o godz. 11.00, spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii Świętej.

8. Przy wyjściu z kościoła możemy zakupić tygodniki katolickie. Prosimy o podjęcie prenumeraty miesięcznika Różańca. Przy drzwiach wyjściowych u ministrantów możemy zabrać do naszych rodzin parafialny Kalendarz na Nowy Rok 2024. Wydruk kalendarza kosztował 7 złotych, kto wrzuci większą ofiarę będzie ona przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

9. W najbliższą niedzielę po Mszach świętych 7.30. 9.30. 11.00 przy naszym kościele odbędzie się kiermasz prac podopiecznych Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej z Konar.

10. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła:
Czwartek 30. 11. – święto św. Andrzeja Apostoła.

11. Dziękujemy rodzinom z Mogilan, z ul. św. Bartłomieja, Słowiańskiej, za ofiarę 500 złotych na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj, taką ofiarę mogą złożyć ofiarę rodziny z Mogilan z ul. Krakowskiej, Sportowej, Nowej. W przyszłą niedzielę rodziny z Mogilan z ul. Myślenickiej, Krakowskiej, Dębowej.

12. W minionym tygodniu zmarł śp. Czesław Syrek, z Bukowa. „Dobry Jezu..”.

595275
Dzisiaj: 148
Wczoraj: 217