Ogłoszenia Parafialne

W tym tygodniu  I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 6.00 i od godz. 16.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.30. W pierwszą sobotę Róże Żywego Różańca poprowadzą modlitwę różańcową od 16.30 o dobre przeżycie rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii, które w tym roku będziemy przeżywać od 14 do 17 marca (od czwartku do niedzieli).

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – w piątek po Mszy świętej porannej około godz. 7.00, o godz. 17.00 - dla dzieci z rodzicami, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.15, oraz w niedzielę po sumie.

14 lutego - przypada Środa Popielcowa. Otwiera ona święty i szczególny czas Wielkiego Postu.

W przyszłą niedzielę zakończymy Nabożeństwo 40–godzinne. Do tej modlitwy zapraszamy rodziny...

W piątek 2 lutego - Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej.

Nabożeństwo czterdziestogodzinne ma bardzo bogatą historię, symbolikę i tradycję...

Z całym Kościołem przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. W tym tygodniu w naszych rodzinach przeczytajmy urywek Pisma Świętego, aby wsłuchać się w Boże Słowo. Nieszpory, dzisiaj o godz.16.30.

W 2 Niedzielę Zwykłą, rozpoczynamy  Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętamy modlitwę Jezusa z Wieczernika: „Ojcze proszę, aby byli jedno”. Na Mszach świętych w tygodniu będziemy modlić się o dar jedności chrześcijan. Za dar takiej modlitwy możemy uzyskać odpust zupełny. Nieszpory o godz. 16.30.

595302
Dzisiaj: 175
Wczoraj: 217