1. Przeżywamy pierwszą niedzielę Maja. Po Mszach świętych adoracja Pana Jezusa. Zmiana tajemnic różańca po porannej Mszy. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 16.30.

 2. Nabożeństwa majowe w tygodniu o godzinie 17:45 na zakończenie adoracji. Przez wstawiennictwo Matki Bożej będziemy modlić się w intencji Kościoła, naszych rodzin. Zapraszamy do odprawiania tego nabożeństwa w Kaplicach w Bukowie i Chorowicach, przy kapliczkach na terenie parafii i w naszych rodzinach.

 3. W obecną niedzielę Rada duszpasterska zbiera ofiary na budowę Kaplicy na cmentarzu. Dziękujemy za składane ofiary i wpłacane na konto. „Bóg zapłać”!

 4. Dziękujemy wszystkim którzy gościli pielgrzymów w swoich domach, dyrekcjom szkół, pracownikom szkolnym, przygotowującym posiłki, właścicielom piekarni we Włosani i Mogilanach.

 5. W najbliższą sobotę 13 Maja będziemy przeżywać Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.30 Różaniec i Majówka, o 18.00 - Msza święta i po niej procesja z Figurą Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy.

 6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać I Komunię świętą dzieci z Klas III. To szczególne święto nie tylko dla dzieci, ich rodzin, ale całej naszej parafii. Dzieci z Bukowa przyjmą Pana Jezusa na Mszy o godz. 9.30, z Mogilan o godz. 11.00, z Konar – o godz. 12.30. Otoczmy je naszą modlitwą. Spowiedź święta dla dzieci z rodziców z Mogilan w sobotę o godz. 9.00, dla Bukowa i Konar o godz. 11.00. Rodziny, które nie mają dziecka do Komunii proszone są aby przyjść na Msze o godz. 7.30 i 17.00. Na Mszach komunijnych część kościoła będzie zarezerwowane do dzieci i rodzin komunijnych.

 7. Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej. Przeczytamy o I Komunii dzieci i przeżywaniu z wiarą tej uroczystości w rodzinie.

 8. Dziękujemy rodzinom z Chorowic – Wieś cz. 2 od p. Ożogów koło drogi na Skawinę za ofiarę 400 złotych na sprzątanie kościoła. Dzisiaj taka ofiarę mogą złożyć rodziny z Chorowic – Podbuków cz. 1, od ul Skawińskiej do p. Kłyś. W przyszłą niedzielę rodziny z Chorowic – Podbuków cz. 2, od p. Łukasik do p. Bartosz.
 9. W tym tygodniu modlimy się przez wstawiennictwo:
  Poniedziałek - 8.05. – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Patrona Polski.
 1. Wszystkim życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
618045
Dzisiaj: 82
Wczoraj: 118
Ten miesiąc: 2,044