PONIEDZIAŁEK 10 V 2021
6:30+Władysław Ożóg++Rodzice: +Antonina(ona) i Jan ++ z rodziny w czyśćcu cierpiący
- + Zofia Skała +Fryderyk mąż ++Rodzice i Teściowie
18:00+Czesław Ożóg –(od Zuzanny i Łukasza)
2.+Stanisław i Józefa (ona) Strzebońscy
WTOREK 11 V 2021
6:30+Helena Pobożniak -(od wnuka Bartłomieja)
- 2. -O łaskę zdrowia dla Marty-(od koleżanki z rodz.)
18:00+Halina Janusz- Skop-(od syna Tomasza z rodz.)
2.+ Adam Gadocha -(od siostry Zofii z mężem i z rodz.)
ŚRODA 12 V 2021
6:30+ Stanisław Lelewicz-(od chrześnicy Joanny rodziną)
2.-O dobre urodzaje i szczęśliwe zbiory w tym roku dla rolników z naszej Parafii (Msza z Kulerzowa)
18:00+Włodzimierz Bulanda –(od syna Wojciecha z rodz.)
2.+Helena i Stanisław Fąfrowicz
CZWARTEK 13 V 2021-I FATIMA -WSPOMNIENIE: MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ
6:30 +Jan Bała -(od chrześnicy Danuty z rodz.)
2.+Janina Surówka-(od wnuka Pawła Jezioro z żoną i dziećmi)
18:00+Józefa (ona) Ożóg -(od Grzegorza i Iwony z rodz.)
- +Adam Góra-(od Janiny i Mieczysława Nenko z rodz.)
PIĄTEK 14 V 2021-WSPOMN IENIE ŚW. MACIEJA APOSTOŁA
6:30 +Stanisława(ona) Sroka -(od siostry Marii z dziećmi)
2.+Józefa (ona) Słomka +Władysław mąż
18:00+ Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny Prajsnerów
2.+Franciszek Strzeboński–(od córki Pauliny z mężem)
SOBOTA 15 V 2021-WSPOMNIENIE ŚW. ZOFII
6:30 +Zofia Bobek +Zofia Medyk
2.+Edward Kulesza w 3 r. śm. –(od żony z rodz.)
18:00+ Zofia Stańczyk z okazji imienin-(od męża)
2.+Janusz Podgórski w 21r. śm. ++z rodziny
NIEDZIELA 16 V 2021- WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
WSPOMNIENIE: ŚW. ANDRZEJA BOBOLI-kapłana i męczennika-Patron Polski
7:30+Walenty Kiebuła
2.+Irena i Stanisław Pajdzik +wnuk Waldemar ++z rodz.
8:30 BUKÓW: +Marek Wcisło-(od sąsiadów)
9:30+ Zofia Surówka –(od chrześniak Tadeusza Pajdzika)
- 2. +Krystyna i Stanisław Sroka
11:00-O błogosławie Boże dla dzieci przeżywających rocznice I Komunii św. i ich Rodzin
12:30- O błogosław. Boże dla Parafian i dla dzieci przyjmujących sakram. chrztu św.
17:00+Seweryna Kiebuła w 30 r. śm. +Edward mąż ++córki:+Helena Karska +Maria Klimas