PONIEDZIAŁEK-01. IV.2019
6:30+Józef Kłyś +Stefania żona ++synowie:+ Leszek i Andrzej ++ich Rodzice
18:00 +Maria i Bronisław Syrek +córka Wanda +Aniela i Piotr Surówka +córka Emilia
2). +Bartłomiej i Zofia Surówka 

Wtorek 02.IV.2019
6:30) +Jan Leśniak w 2 roczn. śm.-( od żony z rodz.)
18:00 +Jerzy Górnisiewicz-(od syna Dariusza z żoną i wnuczką)
2). +Irena i Stanisław Krawczyk ++Rodzice

Środa 03.IV.201
6:30+ Maria Pęcek-(od koleżanki Władysławy)
2).+Józef Łężniak + Józefa żona +Maria Suder +Józefa(ona) Zielińska +Janusz Łężniak
18:00 +Anna Papież –(od Janiny Papież z rodz.)
2). +Zofia Skała +Fryderyk mąż ++ z Rodziny
3). +Józef Zięba –(od córki Katarzyny z rodz.)

I Czwartek 04.IV.2019-REKOLEKCJE PARAFIALNE
6:30+Edward Rządzik
2). +Kazimierz Szczurek w 5 roczn. śm. –(od żony i dzieci)
11:30-Za chorych i cierpiących Parafian i za przyjmujących sakrament namaszczenia chorych
16:30-BUKÓW:+ Zdzisława(ona) Przybyło –(od Moniki i Andrzeja Rządzik z dziećmi)
18:00 +Maria Bała-(od Kasi, Kamila i Krystiana)
2). + Józef Jasek +Anna żona +Andrzej syn
3). + Kazimierz Ożóg w dniu imienin i urodzin –(od żony i mamy z rodziną)
19:30 +Bogumiła i Tadeusz Plewa –(od syna z rodziną)

I Piątek O5 .IV.2019-REKOLEKCJE PARAFIALNE
6:30+ Wojciech Cholewa –(od syna Adama)
2)+ Józef Pitala +Bronisława żona +Kunegunda Skala
18:00 +Tomasz Żądło –( Od Zarządu i Firmy Remo-Bud od kolegów i koleżanek)
2).+Kazimierz Marszałek++ Rodzice
3).+Antoni Dudziak –(od żony)

I SOBOTA06.IV.2019-REKOLEKCJE PARAFIALNE
6:30+Władysław Ożóg w 4 rocz.śm. ++z Rodziny Surówka:+Ludwik i Marianna ++synowie i synowych
9:30.+Stanisława(ona) Kopta –(od córki Kazimiery z rodziną)
11:00- Msza św. dziękczynna z okazji 70 urodzin Bronisława(on) z prośbą o błogosławieństwo
Boże i opiekę Matki Bożej dla Jubilata i całej Rodziny-(od żony dzieci i wnuków)
16:30-BUKÓW: +Marianna Pyzik-(od siostrzenicy Marii z rodziną)
18:+Wiesław Radwański w 3 roczn. śm.
2). +Zofia Sroka –(od wnuczki Beaty z rodz.)
19:30+ Wilhelm Skop ++z Rodziny

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 07. IV.2019- REKOLEKCJE
7:30 + Stanisława (ona) Walas +Stanisław mąż +Marian syn
2).+Stanisława(ona) Pukło w 24 roczn. śm. +Kazimierz mąż
8:30 BUKÓW:-O błogosławieństwo Boże dla Parafian, których po kolędzie odwiedził
Pan Kościelny Adam Stańkowski
9:30+ Janusz Freiberg w 11 roczn. śm.
2).+Józefa (ona)Klimek +Jan mąż ++synowie: +Andrzej i Jan ++z Rodziny
11:00-O błogosł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Parafian i życie z Bogiem dla ++ Parafian
2).-O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Stanisławy i Leszka Witek Marii
z okazji 50 rocznicy ślub-(od dzieci)
16:00 –GORZKIE ŻALA
17:00 +Sławek Najder+ Aniela

615617
Dzisiaj: 324
Wczoraj: 327
Ten miesiąc: 6,340