Poniedziałek 08. II. 2016 –Wsp. Św. Józefina Bakhita
6:30 + Kazimierz Szczurek-(od Renaty Radoń)
2).+Wiesław Klimas- (od żony z dziećmi)
17:30). + Aleksander Kłyś - ( od Krzysztofa Ptak z rodz.)
2).- Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże opiekę Matki
Bożej dla Angeliki Gubały z okazji 18 roczn. urodzin i dla całej rodziny

Wtorek 09. II. 2016
7:30 + Teresa Ożóg +Stanisław mąż w roczn. śm.
17:30+ Antonina Kondela –( od Bratowej Joanny z rodziną)
2). + Kazimiera (ona) Kotaś w 14 roczn. śm. +Jan mąż

Środa 10. II. 2016- POPIELEC
7:30 + Krzysztof Wiśniowski-(od Bronisławy Dzik)
2). + Stefania Krawczyk-(od siostry Heleny z synem)
9:30 + Jan Jezioro +żona Ludwika + wnuk Wacław
15:30 + Jan Pitala –(od rodziny Mrowców)
16:30 BUKÓW: + Roman Zakrzewski-(od Wiesława Księżarczyka z rodziną)
17:30 + Irena i Stanisław Krawczyk
2). + Stanisław Szlachetka-(od rodziny Wyków)

Czwartek 11. II. 2016- święto Matki Bożej z Lourdes- światowy dzień chorych
6:30 + Maria Surówka –(od sąsiadów Jerzego Ziarko i Aldony Cichy z rodziną)
2). + Fryderyk Skała-(od rodziny Leśniaków)
17:30 + Anna Najder –(od rodziny Gadochów)
2). + Jerzy Cholewa –( od kuzynki Ewy z mężem i rodziną)
3). + Stanisław Musiał żona Helena +córka Krystyna ++ synowie Józef i Mieczysław

Piątek 12. II. 2016
6:30) + Mieczysław Gubała -( od żony)
2) + Stanisław Mrowczyk + Maria żona
7:00- DROGA KRZYŻOWA
17:00 –DROGA KRZYŻOWA
17:30. -Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski Ducha świętego z prośbą o Błogosławieństwo
Boże i opiekę Matki Bożej dla dzieci: Jasia, Frania, Anieli i o opatrzność Bożą nad rodziną.
2)+ Władysław Oczkowski
19:00- DROGA KRZYŻOWA- DLA MŁODZIEŻY

Sobota 13. II. 2016 -Wspomnienie
6:30) + Walenty Krawczyk +Anna żona +Walenty syn
2). + Marianna Słomka –(od Anny i Tadeusza Surówka z rodziną)
17:30).+ Janina Kocot –(od córek: +Agnieszki, Doroty i syna Andrzeja z rodzinami)
2). + Edward Górnisiewicz + Waleria żona w 5 roczn. śm.

I Niedziela Wielkiego Postu- 14. II. 2016- Wsp. Św. Cyryla mnicha i Metodego Biskupa
-Patronowie Europy
7:30+ Wilhelm Skop–(od chrześnicy Magdaleny z rodziną)
2). + Szymon Surówka w 5 roczn. śm. –(od żony z dziećmi i ich rodzinami)
8:30 BUKÓW: + Karol Przybyło –(od wnuka Dawida)
9:30 + Irena Najder –(od Brata z rodziną)
2). + Józef (on) Surówka ++synowie + Andrzej i Marek
11:00)+ Stefan Kononow w 32 roczn. śm.
2). + Henryk Kiebuła –(od rodziny z Włosani)
12:30: CHRZTY: O błogo. Boże dla Parafia, zwłaszcza dla dzieci przyjmujących chrzest
16:00 GORZKIE ŻALE
17:00).+ Tadeusz Kiebuła w 1 roczn. śm.

615618
Dzisiaj: 325
Wczoraj: 327
Ten miesiąc: 6,341