Poniedziałek 9.VI.2014 - ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, MATKI KOŚCIOŁA
7:30 +Edward Strzeboński (od sąsiada Piotra z rodziną)
9:30 +Halina Kłyś (od Wójta i pracowników Urzędu Gminy)
16:00 +Czesław Bała (od matki chrzestnej Anieli Gubała)
17:00 – Buków: +Bolesław Suder (od córki Barbary)
18:00 +Julia i Józef Papież

Wtorek 10.VI.2014 - wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa
6:30 +Piotr Najder, Bronisława żona, Marek syn, Janina synowa
18:00 +Andrzej Morański (od siostry Barbary z mężem)
2) +Ludwik Łężniak, Janina żona synowie: Wit i Marek

Środa 11.VI.2014 - wspomnienie św. Barnaby, apostoła

6:30 +Józef Sroka – rocznica śmierci
2) +Teofila Gubała (ona) - 3 rocznica śmierci
18:00 +Józef Kiebuła, Marianna żona, Walenty syn, Michał Freiberg, Zofia żona, Janusz syn
2) +Szczepan Karski – 12 rocznica śmierci, Aleksandra żona Roman zięć – 1 rocznica śmierci

CZWARTEK 12.V.2014 - ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA
6:30 +Antoni i Bronisława Sierant i ich zmarli rodzice
2) Dziękczynna za Bożą opiekę i prośbą o dalsze łaski i Błogosławieństwo dla rodziny
18:00 +Helena Pryk jej zmarli rodzice i teściowie
2) +Bronisław Stolarz (od kuzynki Józefy z rodziną)
3) O szybką i szczęśliwą operację i Błogosławieństwo Boże dla Józefa Kurleto

PIĄTEK 13.VI.2014 - wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła
6:30 +Antonina Budek, Edward mąż
2) +Bolesław Suder (od żony Krystyny)
18:00 +Antonina Dzik, Józef mąż, Antoni syn
2) +Jan Maj (od Słoninów z Gaja)

SOBOTA 14.VI.2014 - wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
6:30 +Anna Ziarko (od koleżanek i kolegów córki i zięcia z pracy)
2) +Konstanty Topa (od siostry Zofii i szwagra z rodziną i od żony i dzieci)
14:00 O Błogosławieństwo Boże dla nowożeńców: Tomasz Janik i Malwina Sojka
15:00 O Błogosławieństwo Boże dla nowożeńców: Adam Klaś i Joanna Sarna
18:00 +Helena Kapusta (od wnuka Marka z rodziną)
2) +Jan Niżnik

Niedziela 15.VI.2014 –NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
7:30 +Piotr Sroka, Aniela żona, Ryszard syn
2) +Feliks Ciask, Józefa żona, syn Marek, wnuk Piotr, Ryszard Szczurek, Adam Tylek
8:30 – Buków: +Wojciech Mrowiec, Aniela żona, Józef zięć
9:30 O Błogosławieństwo Boże dla parafian i Miłosierdzie Boże dla zmarłych
11:00 +Tadeusz Drozdowicz – 4 rocznica śmierci
17:00 +Emil Ciask, Anna żona, syn Emil

618054
Dzisiaj: 91
Wczoraj: 118
Ten miesiąc: 2,053