PONIEDZIAŁEK 8.05.2023r. Uroczystość Św. Stanisława Bp i Męczennika
6:30
1) +Stanisława Surówka z okazji imienin (od chrześniaka Andrzeja z rodziną)
2) +Władysław Ciapała, Maria żona; Helena, Janina córki; Jadwiga synowa, Eugeniusz zięć, Jacek wnuk
18:00
1) +Stanisław Surówka (od córki Wioletty z rodziną z okazji imienin)
2) +Stanisław Strzeboński, Józefa żona
WTOREK 9.05.2023r.
6:30
1) +Władysława Sala (od Józefy Karskiej)
18:00
1) +Henryk Pietrzyk (od siostry Zofii z rodziną)
2) +Władysław Słomka w rocznicę śmierci, Józefa żona
ŚRODA 10.05.2023r.
6:30
1) +Stanisław i Józefa Feret
18:00
1) Dziękczynna w 9 rocz. ślubu Agnieszki i Mateusza z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Rodziny
2) +Genowefa Tylek (od syna Krzysztofa)
CZWARTEK 11.05.2023r.
6:30
1) +Aniela Ożóg, Władysław mąż
2) +Marianna Gałaś w 3 rocz. śmierci
18:00
1) Dziękczynna w 5 rocz. ślubu Karoliny i Łukasza z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Anioła Stróża dla córki Wiktorii
2) +Zofia Nenko w 4 rocz. śmierci, Feliks mąż, zięciowie Stanisław, Marek
PIĄTEK 12.05.2023r. Św. Nereusza, Achillesa, Pankracego
6:30
1) +Marek Surówka (od cioci Czesi z rodziną)
2) O powrót do zdrowia dla Ewy i dar nieba dla męża Tadeusza w 12 rocz. śmierci
18:00
1) +Łucja Adamczyk, Adolf mąż (od Wandy Ożóg)
2) +Czesław Szczurek w 2 rocz. śmierci
SOBOTA 13.05.2023r. NMP z Fatimy
6:30
1) +Józefa Słomka w 7 rocz. śmierci, Władysław mąż
2) +Tadeusz Staszczak w 10 rocz. śmierci, zmarli rodzice i z rodziny
18:00
1) +Józef Kuciński w 2 rocz. śmierci, rodzice Eleonora i Leon
2) +Elżbieta Niżnik (od Barbary i Mariana Neiger)
NIEDZIELA 14.05.2023r. – VI Niedziela Wielkanocna
7:30
1) +Walenty Budek, rodzice Magdalena i Jan
2) +Anna Michalec w 20 rocz. śmierci, Feliks mąż, Maria i Wiktor Konanów, zmarli z rodziny
8:30 Buków
+Stanisław Sroka, Józefa żona, syn Józef, córka Stanisława, Stanisław Rugała, Stanisława Zawalska
9:30
O błogosławieństwo Boże dla dzieci z Bukowa Przeżywających I Komunię Świętą i ich rodzin
11:00
O błogosławieństwo Boże dla dzieci z Mogilan Przeżywających I Komunię Świętą i ich rodzin
12:30
O błogosławieństwo Boże dla dzieci z Konar Przeżywających I Komunię Świętą i ich rodzin
17:00
+Zygmunt Magoska (od córki Katarzyny i Emila)