PONIEDZIAŁEK 20.03.2023r. Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP
6:30
1) +Józef Jurek
2) +Józefa, Jan Żmuda
18:00
1) +Józef Dzik, Antonina żona, Józef syn
2) +Tadeusz Wielgus (od córki Beaty z rodziną)
WTOREK 21.03.2023r.
6:30
+Stanisław i Józefa Feret
18:00
1) +Józef Kiebuła (od siostry Urszuli z rodziną)
2) +Eugenia Skała w 11 rocz. śmierci, Józef mąż (od dzieci)
ŚRODA 22.03.2023r.
6:30
1) +Zofia Medyk w 24 rocz. śmierci, zmarli z rodziny
18:00
1) +Józef Kisiel, siostra Genowefa
2) +Andrzej Musiał, Agnieszka żona
CZWARTEK 23.03.2023r.
6:30
1) +Józef Wątorek, zmarli z rodziny
2) +Jan Leśniak w 6 rocz. śmierci (od rodziny)
11:30
W intencji chorych
16:30 Buków
O łaskę rychłego uzdrowienia dla pewnej osoby i błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny
18:00
1) +Czesław Sułowski (od kuzynki Marii z rodziną)
2) +Benedykt i Anna Kołodziejczyk, syn Feliks
19:30
+Jadwiga i Wacław Gacek (od córki Edyty z rodziną)
PIĄTEK 24.03.2023r.
6:30
1) +Andrzej Wierzbiński (od brata Edwarda z żoną i rodziną)
2) +Władysław Papież w 33 rocz. śmierci, jego rodziców: Anny i Stanisława
16:30 Buków
O błogosławieństwo Boże dla Marcina w rocznicę urodzin i chrztu świętego, i dla całej rodziny
18:00
1) +Teresa Szczurek (od Bogusławy z mężem i rodziną)
2) +Barbara Papież (od Moniki Peciak)
SOBOTA 25.03.2023r. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
6:30
1) +Zbigniew Górnisiewicz, Zbigniew Galler
2) +Józef i Józefa Surówka, Andrzej i Marek synowie
11.00
O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Grzegorza
16:30 Buków
+Maria Luzar (od siostry Stanisławy z rodziną i siostry Lucyny)
18:00
1) W intencji parafian. Msza z udzieleniem sakramentu chrztu świętego.
2) +Krystyna Surówka w 8 rocz. śmierci, mąż Ignacy
19:30
O błogosławieństwo Boże dla członkiń Róży zelatorki Marii Wątor, +za zmarłe członkinie
NIEDZIELA
7:30
1) +Józef Szczurek, żona Cecylia
2) +Józef Bobek, żona Bronisława, Jan i Agnieszka Rodzice
8:30 Buków
+Stanisław Białota (od siostry Zofii z rodziną)
9:30
1) +Zbigniew Słomka w 3 rocz. śmierci, Rodzice, brat Grzegorz
2) Dziękczynna w 40 rocz. ślubu dla Jadwigi i Tadeusza Świerczyńskich prosząc o błogosławieństwo Boże
11:00
1) +Aniela i Józef Skop, synowie, córka Zofia z mężem, Romuald i Kazimierz Król
2) +Józef Klimczyk
17:00
+Marek Rządzik w 3 rocz. śmierci