PONIEDZIAŁEK 27.02.2023r.
6:30
1) +Walenty i Felicja Strzebońscy
2) +Beata
17:30
1) +Stanisław Gadocha (od wnuczki Oli z mężem i prawnuków Marii i Karola)
2) +Roman Sarna (od chrześnicy Bożeny z rodziną)
WTOREK 28.02.2023r.
6:30
+Zofia Goryl w 5 rocz. śmierci, Jan mąż, jej rodzice i rodzeństwo
17:30
1) O błogosławieństwo Boże, opiekę Anioła Stróża dla Jarosława w 5 urodziny i dla całej Rodziny
2) +Stanisława Słomka
ŚRODA 1.03.2023r.
6:30
+Maria Klaś, Józef mąż; rodzice: Stefania, Stanisław Prorok; Grzegorz Klaś
17:30
1) +Stanisław Majewski (od rodziny Turcza)
2) +Wiktoria Maj (od córki Józefy z mężem)
CZWARTEK 2.03.2023r.
6:30
Dziękczynno- błagalna w Bogu wiadomej intencji przez wstawiennictwo Matki Bożej
17:00 Buków
+Honorata Ożóg (od wnuczek Jolanty i Urszuli)
17:30
1) +Jan Romek, Anna żona
2) +Józefa Szetner (od syna Stanisława z żoną)
PIĄTEK 3.03.2023r.
6:30
1) +Halina Janusz-Skop w 3 rocz. śmierci, rodzice: Zofia i Wojciech
2) O błogosławieństwo Boże dla Marty i Heszniego w 9 rocznicę ślubu
7.00 - Droga Krzyżowa
17:00 – Droga Krzyżowa dla dzieci
17:30
1) +Stanisław Gąsior (od sąsiadki Krystyny Gąsior)
2) +Helena Sechman w 1 rocz. śmierci (od syna Andrzeja z rodziną)
18:15 - Droga Krzyżowa
SOBOTA 4.03.2023r. Św. Kazimierza
6:30
1) +Kazimiera Jurek, mąż Jan, rodzice: Kazimierz i Aniela Kłyś
2) +Stanisław Ożóg, Teresa żona
17:30
1) +Łucja Adamczyk (od wnuczek Zuzanny Adamczyk i Małgorzaty)
2) +Kazimierz Słomka z okazji imienin (od wnuków: Doroty, Anny, Sebastiana)
NIEDZIELA 5.03.2023r. II Niedziela Wielkiego Postu
7:30
1) O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Róży zelatora Stanisława Kucińskiego, dla rodzin z tej Róży i o dar nieba dla zmarłych
2) O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Róży Różańcowej z Kulerzowa i ich rodzin
8:30 Buków
+Julian Przybyło (od córki Danuty)
9:30
1) +Helena i Kazimierz Bobek, zmarli z rodziny
2) +Leszek Szczurek w 17 rocz. śmierci
11:00 +Mieczysław Gubała w 13 rocz. śmierci, jego rodzice
Po Mszy Świętej Droga Krzyżowa
16:00 Gorzkie Żale
17:00 W intencji parafian