Od zeszłego roku trwa renowacja kaplicy pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Chorowicach. Ostatnio wykonane zostały prace związane z odnowieniem tynków. W dalszej kolejności należy przywrócić świetność elementom ceglanym, krzyżowi, oknom i drzwiom oraz całemu wnętrzu. Od początku w finansowaniu tych prac uczestniczą nasi parafianie, za co w tym miejscu pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność.

Prosimy w dalszym ciągu o finansowe wsparcie tego dzieła. Wypraszamy dla naszych ofiarodawców wszelkie potrzebne łaski w cotygodniowych Mszach świętych w naszym kościele. Modlimy się również o natchnienie Ducha Świętego dla ewentualnych sponsorów chcących w większym zakresie wesprzeć nasze starania o odnowienie tego miejsca modlitwy. Szczególni fundatorzy mogą zostać uwiecznieni na pamiątkowych tabliczkach. Ofiary można złożyć osobiście, a także na konto parafialne:

Parafia p.w. Św. Bartłomieja Apostoła
ul. Krakowska 2
32-031 Mogilany
Krakowski Bank Spółdzielczy
42 8591 0007 0220 0004 7063 0001

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami przedstawiającymi stan kaplicy pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Chorowicach sprzed rozpoczęcia prac renowacyjnych.


Kaplica pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy
w Chorowicach